24February2018

سازمان جوانان کمونیست

Sunday, 03 December 2017 19:13

#خبر شاپرک خرسندی کمدین و نویسنده ایرانی- بریتانیایی با حضور در برنامه رئالیتی‌شو I’m a Celebrity اعلام کرد که دوجنسگراست.

Written by
#خبر
شاپرک خرسندی کمدین و نویسنده ایرانی- بریتانیایی با حضور در برنامه رئالیتی‌شو I’m a Celebrity اعلام کرد که دوجنسگراست. او گفت که فرهنگ ایرانی مانع بروز احساساتش شده و حالا این موضوع را به طور علنی اعلام می‌کند.
او در ماه اوت در مصاحبه‌ای با جان بی‌شاپ در حاشیه جشنواره ادینبورگ افشا کرد که دوجنس گراست. در این مصاحبه آنها درباره رمان «نینا خوب نیست» صحبت کردند که شخصیت اصلی آن یک دختر ۱۸ ساله دوجنس‌گراست. شاپی این شخصیت را بر اساس تجربیات خود در این سن نوشته و توضیح می‌دهد که از زندگی خودش آن را الهام گرفته است.شاپی در این مصاحبه می‌گوید: «فکر می‌کنم این خیلی ساده است که الان بگویید دوجنس‌گرا هستید اما وقتی من همسن این شخصیت بود، دوستانم حتی آنهایی که هم‌جنسگرا بودند، شوکه می‌شدند. اوه! تو دوجنسگرا هستی؟ به من علاقه داری؟ بنابراین تو مجبور بودی که این موضوع را پنهان کنی و عنوانش نکنی.»وی همچنین گفت: «به گذشته که فکر می‌کنم، می‌دانم که معنای دوست داشتن یک معلم زن یعنی چه. من تمام مدت می‌شکستم. بعضی مواقع با خودم فکر می‌کنم چه می‌شد اگر ازدواج دو همجنس قانونی می‌بود؛ چه می‌شد اگر من ارتباط معنادارتری با زنان می‌داشتم و می‌دانید که من تا سی‌سالگی نتوانستم رابطه معناداری با مردان داشته باشم.»
منبع:کیهان لندن
نظر شماعزیزان راجع به این مطلب چیست؟
نظرات خودرابرای مابفرستیدتاآن رامنتشرکنیم وراجع به آن صحبت کنیم

کانال تلگرام https://t.me/iranianLGBTQrights
 

پیامگیر تلگرام: @sjktamas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Add comment


Security code
Refresh

connect1