24February2018

سازمان جوانان کمونیست

Monday, 26 June 2017 00:41

گزارش از چند دانشگاه کشور

Written by

?گزارش نامه های #دانشگاه_بوعلی سینا #همدان :
نامه ی ریاست دانشگاه قبل از تجمع به همراه امضاهای جمع شده به رییس دانشگاه تحویل داده شد.

?گزارش نامه های #دانشگاه_محقق_اردبیلی :
دانشگاه محقق اردبیلی فقط نامه مطالبات و حسن روحانی به ریاست تحویل داده شد.

?گزارش نامه های #دانشگاه_سیستان و بلوچستان:
ما پنج نماینده با رای گیری انتخاب کردیم
با نماینده ها در ارتباطیم
و در حال پیگیری
نامه ها تا به امروز با امضاهای اخذ شده به دست نماینده سیستان یارمحمدی
و ریاست آقای بندانی
و نهاد "رهبری" دانشگاه رسیده.

?گزارش نامه های #دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه #زنجان :
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان.
بند اول که نامه به ریاست دانشگاه به همراه نامه مطالبات و امضای دانشحویان را روز تجمع مقابل دفتر ریاست دانشگاه به رییس دانشگاه آقای کریمی تحویل دادیم و بند 3 که نامه به نماینده های استان زنجان در مجلس را هم روز سه شنبه مورخ 31/3/96 به دفتر نماینده ها تحویل خواهیم داد.

?گزارش نامه های دانشگاه #صنعتی_شیراز:
روز چهارشنبه تجمعی جلوی دفتر ریاست دانشگاه صنعتی شیراز صورت گرفت که به دلیل نداشتن وقت ریاست این تجمع و درخواست صحبت جلوی دفتر معاونت دانشجویی صورت گرفت که متاسفانه ایشان فقط حاضر به صحبت با چهار نماینده شدند و پس از ساعتی صحبت و طرح مطالبات ایشان شخصا با اقای تقی پور تلفنی تماس گرفتند و قول مساعدت و طرح جلساتی در وزارت با حضور خود را دادند، امضاهای مربوط به نامه ها نیز جمع اوری شده اند که قرار است فردا طی جلسه دیگری با معاونت دانشجویی برای ارسال به تهران پیگیری شود.....

?گزارش نامه های دانشگاه #سمنان :
با سلام خدمت همه.
در پی اعتراض روز چهارشنبه 244 خرداد، جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه سراسری سمنان (عباس هنربخش) و معاونت دانشجویی دانشگاه( نصیری) و جمع 26 نفری از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه سمنان به نمایندگی از سایر دانشجویان، صورت گرفت و نامه‌هایی دربردارنده مطالبات دانشجویی منتشر شده توسط کمپین اصلی و نامه مجزا پیرامون مشکلات درون دانشگاهی دانشجویان دکتری ، به ایشان تقدیم شد و قول همکاری کامل و در میان گذاشتن مستقیم مطالبات با حسن روحانی از ایشان گرفته شد. از طرفی قرار ملاقاتی برای پیگیری نتایج نامه ها و مطالبات در این هفته گذاشته شد. نامه ها با نماینده مجلس استان سمنان در میان گذاشته شده و ایشان هم قول همکاری داده اند. دو نامه مجزا هم خطاب به خامنه ای و حسن روحانی تهیه و در اختیار ارگانهای مسئول قرار داده شد و پیگیریهای لازم در حال انجام است. از طرفی نامه اولیه تقدیمی به ریاست دانشگاه در دو خبرگزاری چاپ شده است.
در ضمن یک مستند دانشجویی نیز در حال ساخت است که طی رایزنیهای انجام شده با یک شبکه تلویزیونی، برای پخش در اختیار انها قرار میگیرد.

اخبار و فعالیتهای دانشگاه خودتان را برای ما ارسال کنید:

نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید.
تماس با ادمین در تلگرام: @sjktamas
کانال تلگرام دانشگاه سنگر آزادی و برابری @uniiran
اسکایپ: javanan.tamas
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Add comment


Security code
Refresh

connect1