24February2018

سازمان جوانان کمونیست

Monday, 19 June 2017 01:59

? #دانشجوپزی

Written by

✍?یکی از #دانشجویان ساکن خوابگاه دختران حضرت معصومه

#دانشگاه شهید چمران #اهواز یکی از دانشگاه های مادر کشور محسوب می شود. خوابگاه حضرت معصومه وابسته به دانشگاه چمران بوده و بالغ بر 3700 نفر جمعیت دارد. (همان 3700نفری که جناب خواجه، رییس دانشگاه از آنها با عنوان جمعیت 800نفری یاد می کند!)

متاسفانه این روزها شاهد اتفاقات ناگواری در این خوابگاه هستیم و ضمن تبریک به آقای خواجه ریاست نامحترم دانشگاه #شهیدچمران بابت اتفاق بی سابقه اسلحه کشی به بهانه انتحاری بر روی دختران خوابگاه، از ایشان درخواست داریم به جای تکذیب اتفاقات اخیر نگاهی به کلیپ های پخش شده در فضای مجازی بیندازند...

دانشجوها طی سال های گذشته راه های مختلفی را برای پیگیری مطالبات خود امتحان کردند اما متاسفانه هیچ گونه توجهی نشد. آقای محمدیان رییس اسکان خوابگاه ها تلاش کردند اعتراضات اولیه دانشجوها را با داد و هوار حل کنند و احسنت به این حجم وسیع مسئولیت شناسی!

سرکار خانم شریفی مسئول خوابگاه حضرت معصومه همه ی ما را با اتهام اغتشاش تهدید به کمیته انضباطی کردند. خانم شریفی! عجیبا غریبا، که از آن اتاق باشکوه خود قدم بیرون نهادید و گوشه چشمی به ما انداختید... باور بفرمایید شما علاوه بر تحت فشار قرار دادن دانشجوها و دریافت هزینه خوابگاه در هفته اول تحصیلی، مسئولیت های دیگری هم دارید! باور بفرمایید بعد از آنکه ما را پشت درب خوابگاه نگه می داشتید و تا زمانی که هزینه خوابگاه را دریافت نمی کردید اجازه ورود نمی دادید، باید گزارش سیستم سرمایشی فرسوده خوابگاه را به مقامات بالاتر ارائه می دادید.

هرترم به طور میانگین 300 هزار تومان از دانشجوها دریافت می کنید حال جمع این مبلغ را با توجه به جمعیت 3700 نفری خوابگاه محاسبه کنید... آیا ایمان نمی آورید به #اختلاس ؟

وزیر محترم علوم، ریاست دانشگاه، مسئول اسکان و مسئول خوابگاه؛ هر کدام از شما در قبال لحظه به لحظه عذاب کشیدن دانشجوهای خوابگاه حضرت معصومه در دمای +60 با زبان روزه آن هم در ایام امتحانات مسئول هستید!

#دانشجوپزی
#اهواز

این پیام را نشر دهید...

اخبار و فعالیتهای دانشگاه خودتان را برای ما ارسال کنید:

پیامگیر تلگرامی @sjktamas
کانال تلگرامی دانشگاه سنگر آزادی و برابری:
https://t.me/uniiran
صفحه فیسبوکی دانشگاه سنگر آزادی و برابری:https://www.facebook.com/uni.iran

نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، لاین، ایمو، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید.
 
 

Add comment


Security code
Refresh

connect1