18February2018

سازمان جوانان کمونیست

Saturday, 30 January 2016 17:25

بخشی از نظرات دریافتی بینندگان برنامه پخش مستقیم با موضوع "سفر روحانی به اروپا برای جذب سرمایه های خارجی!"

Written by

کریم:

سلام تاثیرخوبی خواهد داشت از جمله تاثیر ان ساخت وتوسعه زیارتگاهها و حمایت مالی حزب الله وسوریه.

 

علیرضا:

سلام وخسته نباشید تشکرازبرنامه خوبتون.نظرمن اینه سفرحسن روحانی وجذب سرمایه هلی خارجی درزندگی مردم نه تاثیرنداشته بلکه هرروزبدوبدترشده است. انها به فکرخودشونن ومردم رارهاکردن به حال خودشان.

 

علی:

سلام خسته نباشید تشکر میکنم از برنامه خوبتون  به نظر من جمهموری اسلامی هم خدا رو میخواد هم خرما رو چرا چون از یک طرف آمریکا رو دشمن میدونه  واز طرف دیگه با شرکت های اروپایی وامریکایی قرارداد برای سرمایه گذاری میبندند تا زمانی امنیت نباشه  وسازمان های جهانی از  تورم  که هم وابسته به مدیریت سران نظام هست وهم نمایانگر پیشرفت کشور مطمئن نشن شرکت ها سرمایه گذاری نمیکنن  و از طرف دیگر حمله به سفارت ها که اوج بی امنیتی هستش که مثل حمله به خاک کشور مقابل هست که آخوند های نفهم وحشیانه حمله میکنند در راس این بی امنیتی ها هستش وترس شرکت های بزرگ از تحریم های بعدی آمریکا ست ودر نتیجه اون میلیاردها دلار سرمایه گذاری که در ایران بکنن از بین بره ودر کل سرمایه گذاری نمیکنن واگر سرمایه گذاری کنن شرکت ها اشتباه بزرگ وریسک بزرکی میکنن وبه اون سطحی از سرمایه گذاری  که مد نظرشونه نخواهد رسید وتاثیری بر زندگی مردم نداره طبق گفته سران نظام که مردم انتظار ارزانی وافزایش رفاه بعد از رفع تحریم ها نداشته باشند   چون اساس نظام آخوندی بر پایه دروغ وفریب وهزاران هزار کثافت کاری وضد بشری هست مرگ بر کلییت نظام عقب مانده وپست آخوندی و درود بر حزب کمونیست کارگری ایران.

 

کامبیز:

میگن خودرو های خارجی میاد تو ایران عزیز من ما همین الانش به زور پراید سوار میشیم!  به نظر من ماشین هائی که مرفهین تو خیابون سوار میشن پر زرق وبرق تر و متنوع تر میشه.

 

داوود:

با سلام، سفر روباه بنفش و کلید شکسته نمیتواند هیچ یک از هزاران مشکل زندگی مردم را حل کند چون رژیم شیره جان مردم را می کشد برای جنگ نیابتی که در سوریه و یمن دنبال می‌کند روزگاری که جسد مردگان را در بیمارستان بدلیل عدم تمکین مالی صاحب جسد پس نمی دهند و هزاران مشکل از این دست، لب کلام اینکه هر ثانیه عمر رژیم مساوی با افزایش تراژدی در همه حوزه ها اعم از کارگری اقتصادی، اجتماعی، محیط زیست، اخلاقی، تحصیلات، و...

 

میلاد

به نظر من سرمایه گذارها نمیان در کشور بی ثباتی مثل ایران که هر لحظه ممکنه انقلابی صورت بگیره سرمایه گذاری کنند تازه اگر هم که سرمایه گذاری کنند  کارگران  دستمزدشون زیر خط فقر هست و اگر اعتراض بکنن سعی میکنن سرکوب بکنن اعتراضها رو  و  تورم کم نمیشه  اعدامها کاهش پیدا نمیکنن فحشا ریشه کن نمیشه اعتیاد هست و تاثیری به زندگی مردم نداره تازه ممکن وضعیت حقوق بشر بدتر هم بشه

 

رضا

ایران به علت اینکه شدیدا تشنه سرمایه گذاری خارجی هست مسلما تسحیلات ساده تری رو برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد خواهد کرد مخصوصا در نفت و گاز که بسیار احتیاج دارد. از طرفی دیگر ایران با توجه به مصرف گرایی بالایی که دارد، سرمایه گذاران خارجی به این امر خوب واقف هستند، و ایران رو به یک بازار پرسود برای خود می بینید. حال اگر حضرات سیاست مدار ما کمی عقل داشته باشند از این فرصت می توانند به نحو احسنت استفاده کنند و از این سرمایه گذاری خارجی برای جوانان و مردم ایران کار آفرینی کنند و جامعه رو به سوی پیشرفت سوق بدهند. به شرطی که جلوی رانت خواری و سرمایه اندوزی سپاه رو بگیرند و نگذارند در امور سرمایه گذاران خارجی دخالت کنند . الان با سفر روحانی به ایتالیا 18 میلیارد دلار سرمایه گذاری در ایران قرار داد بستند که البته بیشتر در نفت و گاز سرمایه گذاری کردند. اگر تنش های ایران و آمریکا کمتر بشه با وارد شدن سرمایه گذاران آمریکایی به داخل ایران تغییرات چشم گیری رو در وضعیت معیشتی مردم شاهد خواهیم بود.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/dE4lyD

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

Add comment


Security code
Refresh

connect1