24February2018

سازمان جوانان کمونیست

استاتوسهای منتخب

استاتوسهای منتخب (185)


جمعه 19مه ساعت 10 صبح مقابل سفارتخانه جمهوری اسلامی در استکهلم
آدرس Elfviksvägen 76 Lidingö,

جمعه (19مه2017 – 29اردیبهشت1396) روز برگزاری "انتخابات" جمهوری اسلامی میباشد و میخواهد رئیس جمهورش را با این مراسم رونمایی کند. بخش عظیمی از مردم در داخل و خارج از ایران این حکومت را نه تنها نماینده خود نمیدانند و این بساط انتخاباتی را برسمیت نمیشناسند بلکه جمهوری اسلامی را عامل بیحقوقی و حتک حرمت انسانی اکثریت مردم ایران میدانند. عامل سرکوب، جنایت، بازداشت، شکنجه، اعدام، فقر فراگیر، بیکاری و گرانی و بحرانهایی که امروز مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند. معضلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی زندگی با معیار انسانی مردم ایران را مختل و فلج کرده است و علت اصلی چنین وضعیتی جمهوری اسلامیست. با نگاهی به حداقل یکسال گذشته تلاش مردم، فعالین و جنبشهای مبارزاتی برای تغییر بنیادین وضعیت ضدانسانی موجود را شاهد بوده ایم و بارها با فعالیتها و طرح و انتشار مطالبات اعلام کرده اند که این وضعیت باید بصورت ریشه ای تغییر کند. اساسا در این دوره با پیشروی میارزات مردم ما با فضای سیاسی فعالانه ای روبرو بوده ایم وسیعتر و برجسته تر از دوره های قبل بر این خواسته که جمهوری اسلامی قابل اصلاح نیست و باید تغییر بنیادین در شرایط حاضر بوجود آید. در همین راستا مدافعین جمهوری اسلامی خواهان شرکت در انتخابات هستند و با تبلیغات، سعی در شرکت مردم در انتخابات میکنند و در نتیجه بقای جمهوری اسلامی و ادامه وضعیت ضدانسانی موجود هستند. در همین رابطه در کشورهای مختلف و در مقابل سفارتخانه ها و کنسولگری های جمهوری اسلامی فراخوان تظاهرات و آکسیونهای اعتراضی برعلیه "انتخابات" جمهوری اسلامی داده شده است تا بدین وسیله از مبارزات مردم ایران پشتیبانی شود. در شهر استکهلم هم آکسیون اعتراضی روز جمعه 19مه ساعت 10 صبح مقابل سفارتخانه جمهوری اسلامی در Elfviksvägen 76 Lidingö, توسط احزاب سرنگونی طلب برگزار میشود. سازمان جوانان کمونیست از همه آزادیخواهان دعوت میکند که در حمایت از مبارزات مردم ایران و علیه مضحکه انتخابات جمهوری اسلامی حضور بهم برسانیم و قدرتمندانه صدای مردم ایران بر علیه جمهوری اسلامی در خارج کشور باشیم.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 0739681438 تماس بگیرید.

سازمان جوانان کمونیست
12 مه 2017
22 اردیبهشت 1396

نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، ایمو، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید.
پیامگیر ما در تلگرام:
@sjktamas
کانال تلگرامی:
https://t.me/jk_org
@jk_org
https://telegram.me/joinchat/BOIwHju5SjiuAM37-ufV2g

Skype: javanan.tamas
Twitter: @javanankomonist
Instagram: Javanan.Komonist
Tell: 0046739681438
فیسبوک:
https://www.facebook.com/cyo.sjk
@cyo.sjk
https://www.facebook.com/wpiran/
کانال یوتیوب:
https://www.youtube.com/javanankomonist
صفحه گوگل پلاس:
https://goo.gl/sCCXVT
سایت:
www.cyoiran.com
ایمیل:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

بخشی از نظرات دریافتی بینندگان برنامه پخش مستقیم.

 

فریدون:

36سال  با دروغ وفریب وخدعه مردم وجوانان را به پای صندوقهای  کذاب کشاندند لطفا به مردم بگوئید ای ملت ایران علت تنفیذ رای  توسط رهبر  چه معنائی دارد  ای  ملت  ایران  علت اینکه خبرگان رهبری تنها یک مشت پیرمرد  فرتوت   آنهم فقط آخوند هستند چیست؟ تکلیف معلمان   پزشکان    مهندسان   واصناف  دیگر کشور چه میشود  مگر همه کار مملکت  طهارت  ونماز وروزه است که فقط آخوند در مجلس خبرگان برود   دموکراسی  یعنی   حضور  همه ملت ایران   کی گفته  جنتی   مهر تائید  بر مردم ایران بزند  جنتی چکاره این مملکت است

 

داریوش:

درود برمردم ایران          

مردم شریف ایران حضور درانتخابات  یعنی موافقت با فقر وبیکاری وتبعیض ونابرابری  شرکت درانتخابات یعنی توسعه فقر ونداری وبیکاری ونابرابری 36سال رای دادید وهیچ تغییری نکردید این یکی دوسال هم هیچ تغییری نخواهید کرد لطفا با داشتن فقر وبیکاری واین همه اختلاس وتبعیض ونابرابری  و وجود آقازاده های گردن کلفت برای چه  درانتخابات شرکت میکنید  وچرا بافقر وبیکاری وتبعیض ونابرابری بیعت میکنید. وآقازاده ها را گردن کلفتر وپرو تر میکنید. لطفا با وجود این همه بدبختی وفقر ونداری وبیکاری وگرانی وبا وجود این همه نابرابری وتبعیض انتخابات را تحریم کنید چرا که حضور درانتخابات بمعنای مهر تائید برفقروبیکاری وتبعیض است.  بااشتراک فقرا  وبیکاران  وبی خانمانها وجوانان بی شغل ونیازمندان   را خبرکنید.    اشتراک یادتون نرود.  بس سوء استفاده از رای مردم      استفاده ابزاری  از مردم وجوانان دیگر بس است  .

 

فرشاد:

جناب آقای روحانی!

شما همچنان طوطی وار گفته ی رهبر و سر دمدار رژیم فاسد و جاهل اسلامی را بر زبان آوردید.البته همه ی مردم میدانند که شما یک عروسک خیمه شب بازی بیش نیستید.هر چند که این مکعب ها بصورت سمبلیک روز انتخابات در بین مردم عرضه میشن،اما رای دادن به این رژیم چه اصولگرا و چه اصلاح طلب ،خیانت به خاک ایرانت است که کار یک ایرانی اصیل نیست.با تشکر

 

محمود:

نمایش انتصابات خبرگان و شورای اسلامی که توسط رژیم اسلامی برگزار خواهد شد با وجود ردصلاحیت‌های گسترده، این بار با کمترین مشارکت مواجه خواهد شد. مردم ستمدیده‌ای که غرق در مشکلات اقتصادی و فقر هستند دلیلی برای مشارکت در شوی انتصابات رژیم اسلامی ندارند. البته قابل پیش‌بینی است که عده‌ای از جیره‌خوران و فریب خوردگان رژیم در این نمایش شرکت خواهند کرد.

 

داریوش:

باصطلاح اصلاح طلبان موجودیتشان در گرو بقای حکومت اسلامی است. انها تحت هیچ شرایطی حاضر به نفی حکومت نیستند. حتی خیلی از آنها به زندان هم میافتند ولی از داخل زندان هم از حکومت طرفداری میکنند.

 

مریم:

سلام دوستان عزیزم.من به حکومت ضد بشری رای نخواهم داد.و آ نچه که در دور و اطراف خودم میبینم مردم همه متنفرند و کسی تمایل به رای دادن ندارد.جان مردم از این همه جنایت به لب رسیده و ایران در آ ستانه انفجار است.ما مهر تایید به این همه جنایت در شناسنامه های خود نخواهیم زد.زنده باد آ زادی.

 

مجتبی:

درود ... چه اصلاح طلب چه اصولگرا ! هیچ فرقی با هم ندارند هر دو جنایت کار هستند ....فقط دارند مردم رو بازی میدهند و دیگری را رد میکنند ... هه هر دو از یک اخور علف میخورند.

 

میلاد:

خواستم بگم در شرایطی که دخترها وپسرها  از ناچاری و بی پولی تن فروشی میکنن و کودکان به جای درس ، تفریح و شادی کار میکنن که بهشون تجاوز میشه و بلاهای زیاد سرشون میاد درشرایطی که اسید پاشی میشه و اسید پاش میشه در شرایطی که کارگران و معلمان پرستاران زیر خط فقر هستن وبیش از ۸۰۰ اعدام در سال و حجاب اجباری اعدام همجنسگرایان  روحانی بیجا کرده که در هیچ شرایطی نباید به شوبده بازی انتخابات پشت کرد.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/WaieKs

 شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

بخشی از نظرات دریافتی بینندگان برنامه پخش مستقیم.

 

روحان:

امام مقوایی خیلی بهتر از امام واقعی، چون این حداقل نمیتونه دستور مرگ کسی رو بده!

 

فرزانه:

خیمه شب بازی های مسخره جمهوری اسلامی برای مردم غیراز ایجادتنفر روز افزون ثمردیگری ندارد.

 

سامان:

درود برشما.امام غارت و جنایت،مقوایی که سهل است،آهنی هم باشد در مقابل فهم و شعور جوانان پاره میشود.من مقدسات رو پاره میکنم حتا اگه آهنی باشد.

 

کامبیز:

اینجوری میخان خمینی دزد و جلاد و آدم کشو بزور تو مغز نسل جدید فرو کنن

ببینین چجوری انقلاب مردم دست به مشت آخوند بی سواد و عقب مونده افتاد.

 

میلاد:

ظهور خمینی مقوایی نشون میده که این حکومت چقدر مسخرست وچقدر پست و تو خالیه که خودشون هم خودشونو دست میندازن یا مردمو مسخره کردن.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/6ksA3w

 شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

سرامین:

سلام و خسته نباشید

درباره موضوع برنامه میخواستم بگم که با  تصویب همچین طرحی نشون دادن که چقدر حاکمیت به دلهره افتاده و خیلی خوب متوجه شده پایه های حکومتشون چقدر شل شده که حتی کوچکترین نقدی رو هم نمیتونه تحمل کنه که چه بسا یه نقد ساده باعث همبستگی مردم و سرنگونی رژیم میشه

اینا دیگه دارن نفسهای اخرشونو میکشن با تصویب همچین طرحهایی نمیتونن زیاد دوام بیارن بلکه مجبورن اینجور باشن. با همچین طرحی درواقع الان ۹۹%مردم اینا مجرم سیاسین که روزانه توی کوچه خیابون بازار محل کار دارن نقد که چه عرض کنم واسه سرنگونیشون نقشه میکشن. اینا فکر کردن الان زمانه شاخو شونه کشی واسه مردمه فکر میکنن با تصویب همچین طرحهایی میتونن حکومتشونو حفظ کنن ولی مردم دیگه بعد از ۸۸ فهمیدن همبستگی یعنی چی فهمیدن باید چیکار کنن

دیگه دوره این شاخو شونه کشیها گذشته درحال حاضر توی دنیا حکومتهای گنده تر از اینا جلوی مردم کم آوردن اینا که دیگه وجهه ای ندارن دیگه بغیر بستگانشون کسی حتی حاظر نیست لحظه ای زنده ببینشون. تصویب همچین طرحهایی دیگه اب تو هاون کوبیدنه خامنه ای و دارودسته خیلی زود به سرنوشت قذافیو اسد و امثالهم گرفتار میشن.

 

نادر:

اینها اگر میتوانستند افکار عقب افتاده خود را همچون داعش  ترویج میکردند از نطر اینها همه چیز بجز نظریات عقب افتاده وضد مردمی خودشان جرم است.

 

پیام:

باید بگویم تا آنجا که بخاطر دارم سران شکنجه گر اسلامی همیشه گفته اند ما زندانی سیاسی نداریم. و حالا اگر قانونی تصویب میشه به عنوان جرم سیاسی بخاطر مردم نیست بلکه در رابطه با مزدوران اهل بیتشان است.ما مردم  که 37 سال است ، بی قانون و یا با قانون محکوم کرده اند.اما ما ساکت نیستیم و بساطشان را بهم خواهیم ریخت.

 

داوود:

با سلام، وقتی که جرم سیاسی را شامل توهین و افترا قلمداد می کنند در بعد کلی نشان از یک موضوع کلی دارد

هرچه به دشمن میدان دهیم یعنی عقب نشینی ما مساوی پیشروی دشمن هست، دشمنی که موفق به برداشتن علوم انسانی از دانشگاه میشه، لاجرم توهین به مهره‌ها ی ریزش هم جرم محسوب می کند، دشمنی که سعی دارد مداحی و سوگواری را بعنوان یک رشته به دانشگاه بیاره، همینه که با اطمینان کامل می گویم هر ثانیه ای از عمر ننگین شان خسارتش جبران ناپذیر ه

نتیجه این که عقب‌نشینی و تماشا گر ی مساوی مرگ کامله.

 

احد:

همین کافی نیست که جاا بعداز 34 سال بفکر تعریف جرم سیاس انهم به شیوه وسبک سیاق خودشون افتادن .انهم بعدازاین همه قتل وزندان کشتار.

 

علی:

سلام خسته نباشید تشکر میکنم ازتون به خاطر برنامه عالیتون تصویب جرم سیاسی جز نمایشنامه مسخره آخوندها هست  که هدف اصلی اون فریب دادن ملت ایران وکشور های دیگه در نشون دادن ایران به عنوان کشوری که مثلا دموکراسی داره در حالی که اینطور نیست وهمه این رو میدونن وننگ بر آخوند ها که با زندانی کردن شکنجه کردن واعدام کردن  هزاران نفر اونم در  قرن ۲۱ میان باز از آزادی و دموکراسی صحبت میکنن و هم زمان با جرم سیاسی  حبس الکترونیکی وحبس در خانه رو شروع کردن درود بر حزب کمونیست کارگری ایران.

 

احد:

همین کافی نیست که جاا بعداز 34 سال بفکر تعریف جرم سیاس انهم به شیوه وسبک سیاق خودشون افتادن .انهم بعدازاین همه قتل وزندان کشتار.

 

همایون:

به جاى تعيين جرم سياسى ؛ به دليل تراكم جرم : بهتر است حاكميت سرمايه دارى اسلامى يك تعريف جمع و جورتر ارايه بدهد ، مبنى بر اينكه ،، چه جرمى سياسى نيست !!!

 

میلاد:

۳۷ ساله که همه چیز  که سیاسی هست شاید میخوان مردمو بترسونن و اعتراضات رو عقب بزنن.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/GH1m0V

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

کریم:

سلام تاثیرخوبی خواهد داشت از جمله تاثیر ان ساخت وتوسعه زیارتگاهها و حمایت مالی حزب الله وسوریه.

 

علیرضا:

سلام وخسته نباشید تشکرازبرنامه خوبتون.نظرمن اینه سفرحسن روحانی وجذب سرمایه هلی خارجی درزندگی مردم نه تاثیرنداشته بلکه هرروزبدوبدترشده است. انها به فکرخودشونن ومردم رارهاکردن به حال خودشان.

 

علی:

سلام خسته نباشید تشکر میکنم از برنامه خوبتون  به نظر من جمهموری اسلامی هم خدا رو میخواد هم خرما رو چرا چون از یک طرف آمریکا رو دشمن میدونه  واز طرف دیگه با شرکت های اروپایی وامریکایی قرارداد برای سرمایه گذاری میبندند تا زمانی امنیت نباشه  وسازمان های جهانی از  تورم  که هم وابسته به مدیریت سران نظام هست وهم نمایانگر پیشرفت کشور مطمئن نشن شرکت ها سرمایه گذاری نمیکنن  و از طرف دیگر حمله به سفارت ها که اوج بی امنیتی هستش که مثل حمله به خاک کشور مقابل هست که آخوند های نفهم وحشیانه حمله میکنند در راس این بی امنیتی ها هستش وترس شرکت های بزرگ از تحریم های بعدی آمریکا ست ودر نتیجه اون میلیاردها دلار سرمایه گذاری که در ایران بکنن از بین بره ودر کل سرمایه گذاری نمیکنن واگر سرمایه گذاری کنن شرکت ها اشتباه بزرگ وریسک بزرکی میکنن وبه اون سطحی از سرمایه گذاری  که مد نظرشونه نخواهد رسید وتاثیری بر زندگی مردم نداره طبق گفته سران نظام که مردم انتظار ارزانی وافزایش رفاه بعد از رفع تحریم ها نداشته باشند   چون اساس نظام آخوندی بر پایه دروغ وفریب وهزاران هزار کثافت کاری وضد بشری هست مرگ بر کلییت نظام عقب مانده وپست آخوندی و درود بر حزب کمونیست کارگری ایران.

 

کامبیز:

میگن خودرو های خارجی میاد تو ایران عزیز من ما همین الانش به زور پراید سوار میشیم!  به نظر من ماشین هائی که مرفهین تو خیابون سوار میشن پر زرق وبرق تر و متنوع تر میشه.

 

داوود:

با سلام، سفر روباه بنفش و کلید شکسته نمیتواند هیچ یک از هزاران مشکل زندگی مردم را حل کند چون رژیم شیره جان مردم را می کشد برای جنگ نیابتی که در سوریه و یمن دنبال می‌کند روزگاری که جسد مردگان را در بیمارستان بدلیل عدم تمکین مالی صاحب جسد پس نمی دهند و هزاران مشکل از این دست، لب کلام اینکه هر ثانیه عمر رژیم مساوی با افزایش تراژدی در همه حوزه ها اعم از کارگری اقتصادی، اجتماعی، محیط زیست، اخلاقی، تحصیلات، و...

 

میلاد

به نظر من سرمایه گذارها نمیان در کشور بی ثباتی مثل ایران که هر لحظه ممکنه انقلابی صورت بگیره سرمایه گذاری کنند تازه اگر هم که سرمایه گذاری کنند  کارگران  دستمزدشون زیر خط فقر هست و اگر اعتراض بکنن سعی میکنن سرکوب بکنن اعتراضها رو  و  تورم کم نمیشه  اعدامها کاهش پیدا نمیکنن فحشا ریشه کن نمیشه اعتیاد هست و تاثیری به زندگی مردم نداره تازه ممکن وضعیت حقوق بشر بدتر هم بشه

 

رضا

ایران به علت اینکه شدیدا تشنه سرمایه گذاری خارجی هست مسلما تسحیلات ساده تری رو برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد خواهد کرد مخصوصا در نفت و گاز که بسیار احتیاج دارد. از طرفی دیگر ایران با توجه به مصرف گرایی بالایی که دارد، سرمایه گذاران خارجی به این امر خوب واقف هستند، و ایران رو به یک بازار پرسود برای خود می بینید. حال اگر حضرات سیاست مدار ما کمی عقل داشته باشند از این فرصت می توانند به نحو احسنت استفاده کنند و از این سرمایه گذاری خارجی برای جوانان و مردم ایران کار آفرینی کنند و جامعه رو به سوی پیشرفت سوق بدهند. به شرطی که جلوی رانت خواری و سرمایه اندوزی سپاه رو بگیرند و نگذارند در امور سرمایه گذاران خارجی دخالت کنند . الان با سفر روحانی به ایتالیا 18 میلیارد دلار سرمایه گذاری در ایران قرار داد بستند که البته بیشتر در نفت و گاز سرمایه گذاری کردند. اگر تنش های ایران و آمریکا کمتر بشه با وارد شدن سرمایه گذاران آمریکایی به داخل ایران تغییرات چشم گیری رو در وضعیت معیشتی مردم شاهد خواهیم بود.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/dE4lyD

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

میلاد:

راهها به نظر من باید خوانودها با مشاوره صحبت کنن و اگاه بشن در طرز رفتار با افرادی که امکان داره دست به خودکشی بزنن و این باید فرهنگ سازی بشه و مردم با هم صحبت بکنن و به هم اگاهی رسانی بکنن در طرز رفتارشون با این افراد.

 

مریم:

سلام دوستان عزیزم.هفته تو شهری که من زندگی میکنم هفته ی قبل یه پسر بچه ی 12ساله خودکشی کرد.به دلیل اینکه معلم دینی اونقد در مورد بهشت و جهنم صحبت کرده بود و گفته بود هر کس کار خوب بکنه پاک بمونه میره بهشت این پسر بچه تحت تاثیر قرارگرفته بود به دوستاش گفته بود میخوام خودمو بکشم که گناه نکنم برم بهشت و خودشو با طناب دار زد و قربانی خرافات دین و مذهب کثیف اسلام شد.

 

کامبیز:

طبق آمار: ۹۰ درصد از مردم ایران افسرده هستند و از این میون افرادی که جرات فکر کردن به خودشی پیدا میکنن به نظر من خیلی منطقی ترن! چون راضی به زندگی برده وار و ذلت گونه نیستن حاضر نیستن تحمل کنن یه مشت مفت خور شکم گنده از تمام امکانات و موهبتهای اجتماعی در تمام طول زندگی برخودار باشن و لی اونا روز به روز وضعیتشون بدتر بشه وقتی میبینن واقعا هیچ امیدی به آینده نیست وقتی جوون تحصیلکرده داخل ایران شغل نداره خونه نداره ازدواج نکرده بعضی دوستاشو میبینه رفتن سره کار حالا یا با پول پدرشون   یا داشتن پارتی یا حتی دستمال کشی حکومت! و هر چی فکر میکنه میبینه باید به شغل های سخیف و دسته پایین جامعه تن بده! بایدم به فکر خودکشی بیفته در واقع خودکشی برای اونا منطقی ترین راه حله!

البته عامل اصلی جمهوری اسلامی و دستگاه عریض و طویل   سازماندهی شیطانی و مخوفشه که با نظام های درجه یک سرمایه داری جهان در چاپیدن مردمش از یک طرف و با حکومت های مستبد و دیکتاتور در سرکوب از سوی دیگه مسابقه گذاشته!

و عوامل دیگه ای مثل: دین(درایران مشخصا اسلام) وآخوند، نداشتن درآمد کافی از عوامل دیگر و مهم خودکشی جوانان هستند

به نظر من مهمترین راه حل خودکشی افزایش آگاهی است: اینکه فرد بداند درخشش طلوع خورشیددر آینده ای نزدیک و یا حتی دور ممکن است!

اینکه فرد: خودش، شرایطش و هدفش را بشناسد و درک کند و امیدش را به آینده ای روشن از دست ندهد!

 

علیرضا:

سلام کیان جان خسته نباشی.شیرین جان و میلادعزیزشماهم خسته نباشید.درموردبحران خودکشی بایدنظرم رابه دوصورت بگم البته زیادنظرم دارم ولی ریشه اصلی ان بیکاری نیباشد ودوم نبودامکانات برای هرکسی که بخواد بطورخاص به نیازخودبرسد.وریشه اصلی ان بیشتربرمیگرده به بیکاری ونبودامکانات جامعه

یک نبود امکانات و دوم بیکاری میباشد.

 

علی:

سلام آمار خودکشی بالا رفته دلیلش هم خیلی واضح هستش مثلا من خودم 27سالمه بیکارم و وقتی میبینم هیچ استخدامی نیست و وقتی هست  برای یکی دو نفر هست اونم برای خانواده شاهد هست  وبه دنبالش کنار گذاشتن ماها از جامعه واضطراب و استرس واعتیاد وفقر تنها راه کار این مسئله فقط وفقط سرنگونی حکومت ننگین و ضدبشریت وعقب مانده آخوندی هست درود بر آزادی درود بر حزب کمونیست کارگری ایران.

 

کامبیز:

طبق آمار: ۹۰ درصد از مردم ایران افسرده هستند و از این میون افرادی که جرات فکر کردن به خودشی پیدا میکنن به نظر من خیلی منطقی ترن! چون راضی به زندگی برده وار و ذلت گونه نیستن حاضر نیستن تحمل کنن یه مشت مفت خور شکم گنده از تمام امکانات و موهبتهای اجتماعی در تمام طول زندگی برخودار باشن و لی اونا روز به روز وضعیتشون بدتر بشه وقتی میبینن واقعا هیچ امیدی به آینده نیست وقتی جوون تحصیلکرده داخل ایران شغل نداره خونه نداره ازدواج نکرده بعضی دوستاشو میبینه رفتن سره کار حالا یا با پول پدرشون   یا داشتن پارتی یا حتی دستمال کشی حکومت! و هر چی فکر میکنه میبینه باید به شغل های سخیف و دسته پایین جامعه تن بده! بایدم به فکر خودکشی بیفته در واقع خودکشی برای اونا منطقی ترین راه حله!

 

علی:

خودکشی فقط به علت فشار اقتصادی و سیاسی نیست. من تو ایران هستم و ۲۳ سالمه و افسردگی دارم. دلیل خودکشی شاید فلسفی و رسیدن به حس پوچی باشه. بی معنی بودن زندگی و سخت بودن زندگی و بی عدالتی و مواجه شدن با انواع شارلاتان بازی های حکومت ها و کسانی که با اون ها سر و کار داریم باعث میشه آدم تنها راه رهایی رو در خودکشی ببینه

 

کیانوش:

خودکشی تو امریکا بدتر از ایران هستش ،خودکشی های که تو ایران هستش بیشتر به خاطر مواد مخدر هستش، شیشه ومواد روانگردان،طلاق به خاطر شبکه های ماهواره مانند جی ام ،فارسی وان، بچه های طلاق هم هستن.

 

محمد:

سلام

کیان،شیرین و میلاد جان خسته نباشید

شما و رفقایی که روی خط اومدند درست میگید.

 اما یک موضوع دیگه این هست که جوانای ما دارن به سمت افکار فلسفی مثل نهیلسیت و اگزیستانسیالیست و...

 کشیده میشن و برداشت بد جوانهای ما ازین افکار فلسفی بسیار خطرناک و این باعث افسردگی و خودکشی خیلیاها شده.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/L6vFq4

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

امین:

سلام راه حل سیاست ها در تمام کشور ها همانند خانواده ای هست که پدر ومادر برای نخریدن دوچرخه قهر میکنند و بچه در ریاضت نداشتن ان سوار چوب خشک باغچه میشه، حالا تکلیف چیه؟ این اقا(بیننده) که نفس خودشو تمام کرد، خودش مهرهست.

 

محمد:

سلام لطفا در رسانه خود بگید لازم نیست به رژیم فحش بدهند مردم، خواهشا اعلام کنید برای اعتراض به رژیم مردم رو درودیوارها بنویسند: بابا ما خسته شدیم از شما.

 

میلاد:

کاندیدها از باندخوارهای خودشون هست بهتره انتصابات رو لغو کنن و هر کسی رو که خودشون میخوان انتخاب بکنن اینا که به نظر مردم  اهمیت نمیدن.

 

علی:

سلام این عمل ها و مثلا حزب های جمهوری اسلامی همه الکی هست و جز نمایشنامه خامنه ای و باند ش هست و از همین الان کسایی رو که رای ندهند جزو منافقان اسلام میدانند. مردم خوب میدانند درتلاش هستند فریبشان دهند واین را هم اضافه کنم من متاسفانه قبلا عضو بسیج بودم وبه ما گفته میشد که برویم و در محل های رای گیری باشیم و مردم را فریب بدهیم که مردم همه شرکت میکنند در حالی که این طور نبود. درود بر آزادی، درود بر حزب کمونیست کارگری ایران.

 

اسماعیل:

سلام خواهشا از حقوق 7ماه عقب مانده کار گران جزیره صنعتی صدرا.. بوشهر صحبت کنید شاید یکی از این دزدها دلشون بسوزه کمتر بدزدن. تا یه چیزیم گیر کارگران بیاد.

 

خیام:

قانون از زمان مشروطه وارد ایران شد و این سیستم و چارت دمکراسی و اصل تفکیک قوای منتسکیو وارداتی است و در تضاد کامل با فرمانروایی و خلیفه گرایی است و این شورای نگهبان مجمع تشخیص مصلحت و خبرگان یک تقسیم قدرت بود برای افراد قدرتمند نه عمل به قانون همه ما میدانیم که تنها این نهادها شو و نمایش هستند و تصمیمات نه در مجلس بلکه در نهادهای قدرت گرفته میشوند و قوه قضاییه و قوه مقننه نه استقلال و نه قدرت لازم را ندارند تا مقابل سپاه یا نهادهای رهبری بایستند.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/hN7qVK

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

 

علیرضا:

ببخشید فقط این نکته رو بخونید توبرنامه چون دارم ضبط میکنم برنامه را.خوشحال میشم پیام من هم ببیندگان بشنوند.مشروبات الکی وغیره درهرکشوری ازاد است ونگرانی حکومت ازاین است که نمیتواند مقابله کند و چون این حکومت برپایه اسلام ومذهب قراردارد بیشترنگرانیش همین است چطور مقابله کنه و این مشروبات الکی وغیره درهرکجای دنیا است.

 

نیما:

من یه جوان 29 سالم دو بار شراب خانگی خالص خوردم و دوسال پیش هم چهار شب ودکا خوردم و چندین بار هم با زمان های فاصله دار آب انگور و آب میوه با الکل قاطی کردم خوردم اونم بخاطر کاستن از استرس و فشار روزگار کیان جان راهکار من اینه نخست ساختار باید دگرگون بشه و سپس مردم یکبار برای همیشه تکلیفشو با افیون توده ها روشن کنه سپس در ایران فردا همه چی که آزاد شد هر کی پی میل و تمنا و خواسته خودش بره در فضایی آگاهانه و آزادانه. راه رسیدن به فضایی آدمی گونه و انسانی ریشه کردن افیون توده ها در مزرعه ی دنیا ست. به گفته ی هوشنگ ابتهاج خطاب به مارکس :"تویی که درد بشر را یگانه درمانی".

 

سمن:

ب نظر من هرچیزی ممنوع بشه بیشتر باعث تحریک میشه و مردم بیشتر میرن سراغ اینجور چیزا اگه آزاد بذارن بهتره ولی نباید زیاد مصرف بشه کلا واسه سلامتی بده، و یه چیز دیگه اینکه این روش از بین بردن مشروبات الکلی خیلی واسه محیط زیست زیان آوره نباید این حرکت انجام بشه.

 

کامبیز:

یکی از مشکلاتی که در ایران وجود دارهاینه که مردم فکر میکنن مشروات الکی مضرات زیادی داره ولی نمیدونن بدن به صورت طبیعی به این ماده نیاز داره! و اتفاقا فواید بسیاری برای بدن داره!من شخصا با مصرف معتدل الکل موافقم و در زیاده روی در اون مخالف!

 یادش بخیر شب یلدا دانشگاه تربیت معلم تهران با احمد و عباس و حمید ودیگر دوستان معلم  بساط مشروب برپا بود و همه خوش و سر حال بودیم  هیچ کس نمیتونه آزادی مصرف مشروبات الکلی رو از ما بگیره! ما با این حرکات گند میزنیم به اسلام و قوانین مرتجعشان.

 

علی:

نظرمن اینه مشروبات الکی هم مثل مواد مخدر توایران هست ولی چون مردم از زندان و شکنجه های رژیم ترس دارن اینکه زیاد درملع ام اینکاررانمیکنن وبیشتر درمنازل ومهمانی صورت میگره ویا عروسی ها.چون درایران جرم حساب میشه وشلاق وغیره داره زیاد به چشم نمیاد ونگرانی حکومت ازاینه که چرا نمیتونه کاری کنه.

 

آرش:

حکومت اسلامی هیچ وقت نمیتواند مشروبات الکلی را آزاد کند اولین دلیل این است که با جدا شدن کلمه اسلام از این نظام روبرو میشود . با سواستفاده از این مقوله هم به سود گزاف چه از نظر مالی چه از نظر اینکه دولت یک دولت اسلامی چه در.داخل و چه در خارج نشان داده میشود و.........

 

خیام:

کسان گویند که بهشت با حور خوش است

من میگویم که با آب انگور خوش است

این نقد بگیر دست از نسیه بردار

که آواز دهل شنیدن از دور خوش است

البته نه چندان بخور که از دهانت برآید

نه چندان نخور که جانت در آید

شاد پیروز باشید.

مصرف مواد صنعتی با افزودنی های خاص ضرر دارد.

 

پوریا:

با درود بر شما دوستان خوردن مشروب در ایران چند جنبه داره 1- دهن کجی به قوانین اسلامی و اخوندی 2- تخلیه عقده های روانی جوانها به علت ممنوعیت مصرف مشروب 3- شادی وشادمانی خصوصا بصورت مختلط . دیگه دین اسلام تموم شد که میگه مسکرات حرام است رقص کراهت دارد دختر و پسر نامحرم نباید به هم نگاه کنن دیگه کسی دعای کمیل نمیره زیارت عاشورا نمیره بلکه همه جوونها چه دختر چه پسر میرن مست و پاتیل میزنن میرقصن اول به این جونها!

 

میلاد:

جمهوری اسلامی نگران اسلامش ن مردم بهتره نگران کارتن خوابها باشه داخل هوای سرد میخوابن ن دخالت در زندگی مردم   سران سپاه خودشون مواد مخدر رو وارد میکنن این مهم نیس واسشون ولی مشروبات چون خلاف اسلام هست نگرانشون کرده.

 

سپیده:

چون مشروب خوری یکی از تابو ها در جمهوری اسلامیست و مانند داشتن حیوانات خانگی و دیگر ظواهر دنیای مدرن است حساسیت دارند , و اینکه کسی که مواد میکشه سر به زیر میشه و کسی که مشروب میخوره سرکش میشه , یکی از دلایل انقلاب 57 کافه نشینیها و مشروب خواری ها بود که دل و جرات و شخصیت و اعتماد به نفس به افراد میدادد , اما الان با ترویج مواد مخدر همه چیز نابود شده است , البته الکلی شدن هم دست کمی از اعتیاد ندارد . لبته دلیل اصلی تابو شکنی و بی دین شدن جامعه ی ایران است که بر عکس دیگر کشورهای همسایه ایران مردمی سکولار و دولتی اسلامی دارد. متاسفانه در کشور ما کودکان و مردم با دشمنی با محیط زیست و حیوانات بزرگ میشوند , اگر انسانی به گرسنگی پرنده ای در زمستان یا گربه یا سگی در خیابان اهمیت قائل باشد در بزرگسالی هم به محیط زیست و حیوانات و همچنین به انسانها اهمیت قائل میشود، ای کاش به کودکانمان غشق به حیوانات را آموزش دهیم نه اینکه لالایی نیمه شب کودکانمان صدای تیر سگ کشی ماموران شهرداری باشد.

 

رضا:

نبودن امکانات تفریحی سالم و دخالت حکومت در رفتارهای رایج و عادی جوانان و همچین به علت نبودن شادی واقعی در جامعه متاسفانه جوانان ما روی به مصرف زیاد مشروبات الکی و مواد مخدر برای بدست آوردن شادی کاذب آوردند. و متاسفانه سرانه مصرف مشروبات الکی در جهان بالاترین رو داره.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت 27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/IdXlRh

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

امروز طبق روال همه روزه دنبال پسرم بنیامین رفتم تا از مهد کودک به منزل برگردیم، در بین راه یک مرد حدودا چهل ساله، با ماشین پژو نوک مدادى مرا به گوشه اى راند و اتومبیلش رو جلوى ماشین من متوقف کرد. با سرعت از خودرو پیاده شد طبق عادت مألوفشان بجاى احترام گذاردن بر هموطنانى که از مالیات و دارایى آنان حقوق میگیرند، ابتدا اسلحه خود را به رخم کشید! “یاد حرف مادرم افتادم که از مامور دستگیرى ستار حکم بازداشت خواسته بود و او اسلحه اش را نشان مادر مى دهد و سپس کارت شناسى اش را از دور نشانم داد” بهر حال اصرار کردم حکم ماموریت یا جلب مرا دارید که گفت از امنیت هستم و باید با من به اداره امنیت بیایى! حقیقتا ابتدا یکه خوردم؟ علت نگه داشتن من؟ دلیل اعزامم به امنیت؟ رفتار ناپسند و دور از شأن یک مامور با یک خانم؟ مگر مى شود مامورى که خود را از امنیت معرفى مى کند باعث سلب امنیت شود؟ و الفاظ رکیکى که احتمالا لایق خود و خانواده اش بود را نثار من کرد و با ایجاد هیاهو سعى در ترساندن من نمود! بى شک سیده اى از تبار حسین را ندیده بود که زینب وار در میانه خیابان بیرق حق خواهى بدستش بگیرد که امروز به چشم خود دید! تلاشش براى اعزام من به جایى نرسید و مجبور شد نیروى کمکى طلب کند و اتهامات من را از پشت تلفن احتمالا به مافوقش بر شمرد، اولین اتهام من نصب عکس برادر مظلومم ستار بهشتى است پشت شیشه خودرو و دومین اتهام من پس از آن بود که فهمید خواهر ستار بهشتى ام! در این ایام بارها مستقیم و غیر مستقیم مورد تهدید واقع شدیم و به شدت تهدید به بازداشت من کردند غافلند از اینکه “سر دهیم به راه آزادى” من نه فعال سیاسى و نه فعال براندازم! اما به لطف حاکمیت مردمى، همه مردم سالهاست که فعال سیاسى محسوب میشوند مگر آنکه خلاف آنرا اثبات کنند؟! گویى این جویاى نان و نام خوشحال بود از پیدا کردن طعمه اى براى شکار و ایضاً شاید رساندن عاشق به معشوق خویش که همان ستار عزیزمان باشد. برق نفرت از چشمان گرگ صفتش هویدا بود، درنده خویى از وجودش فوران میکرد و شاید انتظار داشت صورت مرا با دستان کثیف و آلوده اش نیلگون کند! قصد نداشتم این مطالب را بنویسم اما سکوت در برابر ظالم اگر بدتر از ظلم نباشد کمتر از آن نیست. پیامش روشن بود به زودى نزد ما خواهى آمد این پیام آشنا بود چرا که به ستار هم گفته بودند به زودى رخت سیاه بر تن مادرت خواهیم کرد. در پایان هشدار میدهم سحر بهشتى آماده است تا در راهى که برادرش جانفشانى کرد جان خویش را هدیه نماید پس تهدید را رها کنید یا ما را به حال خویش وا بگذارید یا ماموریت خود را انجام دهید. مدتهاست خانوادهاى مانند ما شما را واگذار کرده اند به خدایى که داد مظلوم را خواهد گرفت.

از فیس بوک سحر بهشتی

 

نظرات و سئوالات خودتون رو در رابطه با موضوع برنامه از راه های زیر بفرستید.

راه های تماس:

‫#‏واتس_اپ ، ‫#‏وایبر ، ‫#‏تلگرام و ‫#‏لاین: 0046739681438

کانال تلگرامی خیابان: https://telegram.me/kheyaban

کانال تلگرامی انقلاب زنانه: http://telegram.me/enghelabezananeh

اسکایپ: javanan.tamas

ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

سایت: http://www.cyoiran.com/

صفحه فیسبوکی سازمان جوانان: https://www.facebook.com/cyo.sjk

صفحه فیسبوکی انقلاب زنانه:https://www.facebook.com/womens.revolution1

گوگل پلاس: http://goo.gl/sr55q3

اینستاگرام: javanan.komonist

توئیتر: Javanan Komonist

 

سعید:

بنده حقیر نه تنهایکی از مخاطبین شماهستم، بلکه معتقدم دیواریکه حاکمان جوروجنایت بیش از سه دهه بین مردم و جامعه کشیده اند باید افشاگری نمودواین سیاست مزورانه باخشم انقلابی پاسخ داد.

 

سپیده:

توهم ثروتمندان خودساخته مانند افیونی در سیستم های سرمایه داریست، کجایند ثروتمندان خودساخته؟!!! در زیر پل ها یا توی جوی ها!!؟

 

مهرداد:

برنامه های تلویزیون امشب دیده نمیشه، تازه راه افتاد ...به گمانم بخاطر پارازیت قطع شده بود ...دارم میبینم.

 

محمد:

خواهشا بخوانید/من ی جوان 22سالم در عراق واز درس خواندن فعلا دست کشیدم بخاطر پول در کردستان ایران ب کردستان عراق اومدم اینجا کاردانی تموم کردم حتی پارسال مهندس برق قبول شدم ولی بخاطر هزینه خوابگاه و رفت امد نداشتم از درس محرومم چرا اگر قرار باشد دیوار باشد انهم در کردستان نمیزارن.

 

محمد:

هزینه صدور ویزا برای عراق: چهل دلار

برآورد هزینه متوسط خرج کرد هر نفر در عراق: پانصد دلار

تعداد زائران اربعین: دو میلیون نفر!!!

قیمت متوسط دلار: سه هزار و ششصد تومان.

ارز کل خارج شده بابت هزینه صدور ویزا (مهر روی پاسپورت): هشتاد میلیون دلار معادل دویست و هشتاد و هشت میلیارد تومان

ارز کل خارج شده بابت هزینه سفر از قرار هر نفر متوسط پانصد دلار: یک میلیارد دلار معادل سه هزار و ششصد میلیارد تومان

حدود قیمت دلار پیش از حرکت کاروان های اربعین: سه هزار و پانصد و شصت تومان

حدود قیمت دلار در زمان عزیمت کاروان ها: سه هزار و ششصد و هشتاد تومان

ما به التفاوت افزایش قیمت یک میلیارد و هشتاد میلیون دلار خرج شده: صد و سی میلیارد تومن

زیارت قبول...!!!

برگشتید از وام ازدواج جوانان بگویید. درست است که با این پول حدود هشتصد هزار زوج، هر کدام ده میلیون تومان وام بلاعوض می توانستند بگیرند. منتها به من و شما چه؟ دولت باید به فکر جوان ها باشد.

برگشتید در باره ی قیمت دلار و کالاهای اساسی نوچ نوچ کنید. شما که باید ارز توی جیبتان می گذاشتید. دست خالی که نمی شد رفت! به من و شما چه که یک میلیارد دلار ظرف سه هفته صد و بیست تومان بالاتر برود و تولید کننده باید مواد اولیه اش را دلاری صد و بیست تومان گران تر تهیه کند؟؟

برگشتید در باره وام خودرو و بازپرداخت آن صحبت کنید. وام خودرو سرجمع به صد و ده هزار نفر رسید. خب کم است دیگر! درست است که با این پول می شد به صد و پنجاه هزار نفر خودرو بلاعوض داد. منتها این کار به من و شما چه ربطی دارد؟

برگشتید لطفا در باره محرومان و فقرا حرف بزنید. با این پول به چهار میلیون محروم و فقیر نمی شد نفری ده میلیون تومان داد. این کار ها وظیفه دولت است.

برگشتید در باره درمان رایگان و وضعیت بیمارستان ها و ... صحبت فرمایید. نفری یک هفته انفولانزا مهمان ما هستید. دلارهایی را که ته جیبتان برگردانده اید را نگه دارید گران شود بعد بفروشید. خرج دوا درمان نکنید. بیمارستان ها چه کاره اند؟ یعنی نباید یک بستری و درمان رایگان برای زائران اربعین داشته باشند؟

اما بالا غیرتن شما که پای پیاده هشتاد نود کیلومتر در کشوری که درگیر جنگ است راه می روید، در باره ایمنی جاده ها و آلوده بودن هوا و محیط زیست و امنیت و بهداشت صحبت نکنید.

در باره ی مردم اظهار نظر نکنید. در باره حافظه تاریخی در باره فرهنگ در باره شعور سیاسی در باره همدلی و همکاری و در باره تمدن و ... حرفی نزنید.

نمی خواستم در باره موضوع دو میلیون زائر اربعین چیزی بنویسم و فکری بکنم. منتها زیر نویسی که در تلویزیون دیدم که شماره حساب داده بود برای کمک به موکب های بین راهی عراقی ها من را به فکر فرو برد! می دانید؟

دل آدم کباب می شود که بدون هیچ چشمداشتی دارند چای و خرما می دهند توی این موکب ها و چادر ها! یک میلیارد و هشتاد میلیون دلار که پولی نیست!

 

مهران:

خواستم بگم این کار مردم خیلی انسانی هستش اما ما چرا باید فقر داشته باشیم مشکل از سیستم همه انسانها حق دارن رفاه داشته باشن بهتره با جمهوری اسلامی مبارزه بکنن و رفاه رو از دولت طلب کنن.

 

مریم:

با سلام خدمت دوستان عزیزم.من با کار انسانی کردن موافقم و دوست دارم اما کار ما مردم به کجا کشیده شده که با وجود این همه ثروت نفت و گاز این همه فقرو بیچارگی تو کشور داریم .آ قایون عمامه هاشونو بالاتر بگیرن و با کمال پرویی بدوزدند و جنایت کنن.

 

پوریا:

دیوار ابرو ریزیه، واقعا خجالت داره برای مملکتی که اینهمه درامد داره، نفت داره، معدن داره، میتونه از صنعت توریسم بهترین درامد داشته باشه و... ولی با وجود این ملاهای دزد وضعیت مملکت و مردم روز به روز بد و بدتر میشه .

به امید روزی که در شهرهای ایران دیوار خشم راه اندازی بشه و بجای این لباسهای اویزان اخوندها رو اویزان کنن و هر رهگذر اب دهان توی صورت اونها بیاندازه.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/eaiB0l

شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

 

نظرات و سئوالات خودتون رو در رابطه با موضوع برنامه از راه های زیر بفرستید.

راه های تماس:

‫#‏واتس_اپ ، ‫#‏وایبر ، ‫#‏تلگرام و ‫#‏لاین: 0046739681438

کانال تلگرامی خیابان: https://telegram.me/kheyaban

کانال تلگرامی انقلاب زنانه: http://telegram.me/enghelabezananeh

اسکایپ: javanan.tamas

ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

سایت: http://www.cyoiran.com/

صفحه فیسبوکی سازمان جوانان: https://www.facebook.com/cyo.sjk

صفحه فیسبوکی انقلاب زنانه:https://www.facebook.com/womens.revolution1

گوگل پلاس: http://goo.gl/sr55q3

اینستاگرام: javanan.komonist

توئیتر: Javanan Komonist

Page 1 of 14

connect1